Informacje kontaktowe

Ewelina Toboła - project manager

505-120-063

ewelina.tobola@hydraplast.pl

Jakub Czernow - procurement manager

502-765-933

jakub.czernow@hydraplast.pl

Cezary Jurga - reklamacje i zaopatrzenie

502-630-228

cezary.jurga@hydraplast.pl

Kinga Porada - manager drukarni

510-171-773

kinga.porada@hydraplast.pl

Patrycja Porada - manager ślusarni

518-723-425

patrycja.porada@hydraplast.pl

Arkadiusz Kałużny - przygotowanie produkcji

502-780-119

Dariusz Porada - właściciel

dariusz.porada@hydraplast.pl

Agnieszka Porada - właściciel

agnieszka.porada@hydraplast.pl

Biuro

43-678-01-02
project@hydraplast.pl
F.H.U.T Hydraplast
ul. P.O.W. 141/143
98-200 Sieradz

Formularz kontaktowy